Son Dakika

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
2018 Kış Makyaj Trendi Nasıl Olacak?

2018 Kış Makyaj Trendi Nasıl Olacak?

2018 Kış Makyaj Trendi Nasıl Olacak?

2018 ile birlikte trendlerde de değişim oluyor. Bu yazımızda da 2018 de makyaj trendinin ne yönde olacağını inceleyeceğiz. Demode olmamak, uyumu yakalamak ve modern bir görünüm elde etmek için trendleri takip etmek oldukça önemli. Bir diğer önemlisi de makyaj trendini yakından takip etmektir. Giysiler kadar görünümü tamamlayan makyajı trendleriyle sizlerde havanıza hava katabilirsiniz.

2018 Kış Makyaj Trendi

Dudaklarda kırmızı ruj tonları

2018 ile birlikte dudaklarda renkleniyor. Bu sene modası olan nude tonları yerini kırmızı tonlarına bırakıyor. İstediğiniz her tür (mat,parlak,saten) kırmızı ruju seçebilirsiniz.

Aydınlık cilt

Yaz aylarında kendini belli eden aydınlık cilt akımı 2018 de de makyaj trendi olmaya devam edecek. Birçok markanın da çeşitli ürünler çıkararak bu trendi desteklediği görünmektedir. Tabi bu makyaj trendine uymak istiyorsanız cildinize çok iyi bakmanız gerekir. Bu trend için sadece makyaj malzemeleri yeterli olmayacaktır.

Şunlar İlginizi Çekebilir

Kaşlarda kuş tüyü etkisi

2018 makyaj trendinden kaşlarda nasibini alıyor. Yukarı doğru taranan kaşlar bu sene moda. Bir kaş makasıyla bu modaya ayak uydurabilirsiniz.

Göz makyajında gök kuşağı etkisi

2018 makyaj trendi renkleri beraberinde getiriyor. Bu yılda daha cesur ve etkileyici makyajlar sizi bekliyor. Artık uçuk makyajlar garipsenmeyecek ve herkes tarafından uygulanacak. Göz farklarında da rengarenk adımlarla tarzınızı konuşturabilirsiniz.

Doğal bakışlarda sizinle

2018 makyaj trendinin çarpıcılığından bahsettik fakat her zaman bu kadar iddialı olacak diye bir şart yok. Doğal bakışlar 2018 makyaj trendinde etkisini sürdürüyor. Hafif göz makyajları yine moda ama çarpıcı makyaj trendini bir yerden yakalamak istiyorsanız yalın göz makyajına kırmızı rujunuzla hava katabilirsiniz.

Renkli gölgeler

Göz makyajında gölgeler genellikle alt tonlarla, hafif geçiş renkleriyle yapılır. Fakat 2018 makyaj trendiyle  renklendiğimizi söylemiştik. Yani göz makyajında gölgelerimizde artık renkli. Bu günlük kullanıma pek uygun olmayabilir ama bu trendi aklınızın bir köşesinde tutun.

Renkli kirpikler

Her şeyimiz renklendi kirpiklerimiz sıradan siyah renklere sahip olacak değil ya.  Renk renk maskaralar alarak sıradan makyajları çarpıcı hale getirebilirsiniz hemde makyaj trendine ayak uydurarak.

Metalik farlar

Metalik 2018 in gözdesi. Makyaj trendinde de farlardaki metalik doku ön plana çıkıyor. Metalik farlarla gözlerinizi çok daha belirgin olarak ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı renklerde metalik göz farı çeşitleriyle sıradanlıktan kurtulup makyaj trendine de ayak uydurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM