Son Dakika

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
2018’de Yılbaşı Dekorasyonları İle Evinizi Güzelleştirin

2018’de Yılbaşı Dekorasyonları İle Evinizi Güzelleştirin

Yılda yalnızca bir defa kutlanan yılbaşı gecesini, tüm yıl sabırsızlıkla bekliyor ve Aralık ayının gelmesiyle bir takım hazırlıklar yapıyoruz. 2018 Yılbaşı gecesinin yaklaşıyor olmasıyla içimiz kıpır kıpır ederken, bu geceyi evinde davetlileriyle geçirecekler için alışılagelmişin dışında, farklı, çarpıcı ve göz dolduran, bu yılın yılbaşı dekorasyonları trendlerini paylaşalım istedik.

Dekorasyona, yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez dekoru yılbaşı ağacını süsleyerek başlamalı ve onu ortamdaki en dikkat çekici obje haline getirmeliyiz. Yıllardır klasik, yeşil bir yılbaşı ağacını, sıradan kırmızı renkte objelerle süsledik ve artık bundan oldukça sıkıldık.. Bu sene bir değişiklik yapıp, yılbaşı ağacımızı yeşil yerine ev dekorumuza daha uygun olacak siyah, beyaz, altın ya da pembe gibi sıra dışı bir renkte seçebiliriz. Çarpıcı bir yılbaşı dekorasyonu yaratmak için dikkat etmemiz gereken en önemli şey, yılbaşı konseptinin evimizin hali hazırdaki tasarımına ve dokusuna uygun şekilde hazırlanması gerektiğidir. Seçeceğimiz yılbaşı ağacı ve süslemelerdeki baskın renk, ortamdaki halı, perde, mobilya ve duvar renkleriyle uyum içinde olmalıdır..

Bu Yıl Yılbaşı Dekorasyonları İçin Ağaçlar Duvarları Renklendirecek..

Evinde yılbaşı ağacı için yeterli alan bulamayanlara bir müjdemiz var..  Bu yıl, duvarda konumlandırabileceğiniz son derece modern görünen, dekoratif yılbaşı ağaçları çok moda! Bu duvar ağaçlarını, evde kendiniz tasarlar ve uygularsanız çok daha yaratıcı ve eşsiz bir yılbaşı dekorasyonu elde edebilirsiniz. Şüphesiz, bu özel gece için yalnızca ışıklandırılmış ve süslenmiş bir yılbaşı ağacı yeterli olmayacaktır, alternatif olarak pencere, yemek masası, tavan ve varsa şömine süslemeleri de dekorasyona dahil edilerek büyüleyici bir atmosfer yaratılabilir.

2017 Yılbaşı Dekorasyonları

2017 Yılbaşı Dekorasyonları

Şunlar İlginizi Çekebilir

 

Siyah-Beyaz Yılbaşı Dekorasyonları…

Siyah ve beyaz birbirine ne kadar uzak ve uç renkler gibi görünse de, dekorasyonda sonsuza kadar modası geçmeyecek kombinasyonlar arasındadır.  2018 yılbaşı dekorasyonunuzda bu konsepti tercih edebilir ve yılbaşı ruhunu son derece çarpıcı bir şekilde yansıtabilirsiniz.

2017 Yılbaşı Dekorasyonları

 

Yılbaşı Dekorasyonlarında, Kuşlar ve Kuş Tüyleri…

Yılbaşı denince birçoğumuzun aklına, bembeyaz, muhteşem, pamuk gibi bir manzara ve uçuşan kar taneleri gelir. Dekorasyonunuzda kullanacağınız tüylü yılbaşı süsleri ve kuş tüyünden çelenkler, yeni yağan karın yumuşak ve kabarık dokusunu anımsatacaktır. Bu dekorasyonu değişik kuş çeşidi objelerle güçlendirebilir, keyifli bir görüntü elde edebilirsiniz. Özellikle süslemede kullanılabilecek beyaz baykuşlar ve rengarenk tavus kuşları son derece yaratıcı ve esprili görünüyor..

2017 Yılbaşı Dekorasyonları

Yeni Yıla Sukulentlerle “Merhaba” Deyin..

2017 Yılbaşı Dekorasyonları

Son dönemlerin modası sukulentler, yılbaşı dekorasyonlarında da diğer süs objelerinden rol çalıyor. Üstelik yılbaşı için hazırlayacağınız süslü sukulentten çelenkler yalnızca yılbaşı gecesine özel olmayacak, eminiz ki, uzun bir süre evinizin dekorasyonunun bir parçası olarak kalacaktır. Ek olarak yine son dönemin modası rengarenk kurdeleler ile yılbaşına özel süslenmiş teraryumlar, rustik parçalar ile tamamlandığında yılbaşı dekorasyonunuz için değişik bir fikir olabilir.

www.kadinizbiliriz.com sizler olmaktan mutluluk duyuyor…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM