Son Dakika

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
40 yaşından sonra anne olan ünlüler

40 yaşından sonra anne olan ünlüler

40 yaşından sonra anne olan ünlüler;

Artık anne olma yaşı yükseldi. Kadınlar önce kariyerlerinde ilerlemek, sonra çocuk doğurmak istiyor.

Sandra Bullock’tan Salma Hayek’e, Naomi Watts’tan Halle Berry’ye pek çok dünya starı anneliği 40’lı yaşlarında ilk kez tattı.

“İleri yaşta annelik zor olur” diye endişe taşıyanlara ünlü annelerin ilham verici hayatları örnek olabilir.

Mariah Carey

Mariah Carey, 2010 yılında, 41 yaşındayken ikizleri Monroe ve Moroccan’ı dünyaya getirdi. İkizleri doğmadan iki yıl önce hamileliği düşükle sonlanan Carey, 2014 yılında Nick Cannon’la ayrıldığını açıkladı. Şimdilerde ise kısa bir süre önce nişanlandığı Avustralyalı milyoner James Packer’la beraber.

Julianne Moore

Julianne Moore, ikinci çocuğunu dünyaya getirdiğinde 41 yaşındaydı. Şimdi oğlu Caleb 19, kızı Liv 14 yaşında. Oyuncu için ailesiyle zaman geçirmek, hayatının önceliği. “Olabildiğince eşim ve çocuklarımla birlikte olmak istiyorum” diyen güzel yıldız, New York’ta ailesiyle birlikte çok fazla vakit geçirebiliyor.

Tina Fey

Jeff Richmond’la evli olan ünlü oyuncu Tina Fey, 2011 yılında ikinci çocuğu Penelope Athena’yı dünyaya getirdi. 41 yaşında anne olan Tina Fey, çocuklarıyla vakit geçirmenin hayattaki en büyük mutluluğu olduğunu söylüyor.

Rachel Zoe

1991 yılından bu yana şimdiki eşi Rodger Berman’la beraber olan Rachel Zoe, ilk bebeği Skyler Morrison’ı 2011 yılında ikinci bebeği Kaius Kai’yi ise 2013 yılında yani 42 yaşında kucağına aldı. Zoe, çocuklarını da doğdukları günden bu yana stil ikonu yapma konusunda çok başarılı.

Naomi Watts

Naomi Watts, hep anne olmak istese de bu mutluluğu ancak geç yaşlarda yakaladı. 47 yaşındaki Watts, 8 yaşındaki Alexander ve 7 yaşındaki Samuel’in annesi. Şimdi geçmiş için, “Gençken yapmak istediğim çok fazla şey vardı ve belki de onlara odaklanmasaydım olmazdı” diyor.

Lucy Liu

Geçtiğimiz Ağustos ayında oğlu Rockwell Lloyd Liu’yu kucağına alan ünlü oyuncu 46 yaşında anne olmanın mutluluğunu yaşadı. Liu, birkaç ay önce “Hayatımın küçük erkeğini sizlerle tanıştırıyorum” notuyla oğlunun fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

Şunlar İlginizi Çekebilir

Salma Hayek

İlk kez 41 yaşında çocuk sahibi olan Hayek, şimdi 8 yaşında olan kızı Valentina’yı kötü etkilemesi halinde oyunculuğu bile bırakabileceğini açıklamıştı. Ancak şimdilerde çalışmalarını yaz aylarına denk getirerek ve eşinin yardımını alarak hayatını bir düzene oturttuğunu söylüyor.

Marcia Cross

Desperate Housewives dizisinin yıldızı, 44 yaşındayken ikizleri Eden ve Savannah’yı dünyaya getirdi. Çalışan anne olmanın her yaşta zorluğuna işaret eden Cross, “Kızlarımı sete götürmeyi seviyorum. Eğer bunu yapamazsam sonraki gün onlar için süper anne olmak zorundaymışım gibi hissediyorum” diyor.

Gwen Stefani

47 yaşındaki ünlü şarkıcının Gavin Rossdale’den Kingston James, Zuma Nesta ve Apollo Bowie olmak üzere üç oğlu bulunuyor. Stefani, Bowie’yi 45 yaşında dünyaya getirdi. Şimdilerde ise Blake Shelton’la beraber.

Sandra Bullock

2010 yılında Jesse James’den ayrılan Sandra Bullock, yaklaşık bir yıldır fotoğrafçı Bryan Randall ile beraber. Şimdi 52 yaşında olan Bullock, beş yaşına basan oğlu Louis’nin ardından birkaç ay önce ise üç buçuk yaşındaki Laila’yı evlat edindi.

Nicole Kidman

Nicole Kidman, eski eşi Tom Cruise ile birlikte iki çocuk evlat edindiğinde 25 yaşındaydı. 2008 yılında, 40 yaşındayken, ikinci eşi Keith Urban’dan ilk çocuğunu dünyaya getirdiğinde evlatlık çocuklarını Cruise’a bırakıp onlardan uzaklaştığı iddia edildi. İlk kızı Sunday Rose’un doğumundan iki yıl sonra ikinci kızı Faith Margaret’i dünyaya getirdi. “Sanırım şimdi daha fazla sabrım ama daha az fiziksel enerjim var” diyen oyuncu, 20’li yaşlarda eteğine asılan çocuklarla her şeyi yapmanın daha kolay olduğunu ama ileri yaşlarda daha çok ev kuşuna döndüğünü, zihinsel enerjisi daha fazla olsa da fiziksel enerji kaybına uğradığını söylüyor.

Halle Berry

Oscarlı yıldız, ilk annelik deneyimini 41 yaşında tattı. Şimdi 49 yaşında olan oyuncu, Olivier Martinez’den olan ikinci çocuğunu iki yıl önce dünyaya getirdi.

Jennifer Connelly

2003 yılından bu yana Paul Bettany ile evli olan güzel oyuncu Jennifer Connelly’nin ilk evliliğinden Kai adında bir oğlu var. Bettany ile Stellan ve Agnes adında iki çocuk dünyaya getirdi. Agnes doğduğunda Jennifer, 41 yaşındaydı.

Kelly Preston

1991 yılından bu yana John Travolta ile evli olan Kelly Preston, 1992 doğumlu oğulları Jett’i 2009 yılında geçirdiği rahatsızlık sonucu kaybetmelerinin ardından 2010 yılında tekrar anne oldu ve 48 yaşında oğlu Benjamin’ini kucağına aldı. Çiftin bir de 16 yaşında Ella Bleu adında kızları var.

kadinizbiliriz.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM