Son Dakika

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Düğün öncesi bölgesel yağlardan mezoterapi ile kurtulun!

Düğün öncesi bölgesel yağlardan mezoterapi ile kurtulun!

Diyet, düzenli spor, sağlıklı beslenme gibi uygulamalara rağmen vücudun belli bölgelerindeki yağların yakılması daha zor. İdeal kilonuzda olmanıza rağmen karın, kalça ve bel bölgesindeki fazlalıklardan kurtulamıyorsanız, bu ısrarcı yağlardan kurtulmak, bölgesel olarak zayıflamak hayal değil.

Özellikle nişan ve düğün sezonunun açıldığı bahar ve yaz aylarında gelin adayları için kabusa dönüşebilecek bölgesel yağlanmayı önlemek, fit görünmek, gelinliğin kusursuz durmasını sağlamak için mezoterapi gibi bölgesel zayıflama yöntemlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Bölgesel zayıflama uygulamalarında, selülitleri gidermede, gıdının toparlanmasında ve yüz gençleştirme işlemlerinde ağırlıkla mezoterapi tercih ediliyor. Mezoterapide amaç sorunlu bölgeye küçük dozlarda ilaç enjekte ederek yağ hücrelerini azaltmak.

Mezoterapi ile;
– Cilt altına enjekte edilen ilaç sayesinde, dolaşımda düzelme ve lenfatik sistemde canlanma artıyor
– Hücre içi yağ metabolizması hızlanıyor.
– Cilt altı yağ dokusunda yağ hücre sayısı azalarak serbest kalmış yağ asitleri dolaşımla vücuttan atılıyor.

Son yıllarda uygulanan Revitacare ile mezoterapi de etkili sonuçlar veriyor.

Revitacare CelluCare’in içeriğinde yer alan kafein ve mikro besinler yardımı ile enzimlerin aktivasyonunu maksimize ederek selülitsiz bir görünüm sağlamaya yardımcı olduğunu belirten Dr. Ayşegül Saltat, Revitacare CelluCare’i şöyle açıklıyor.

Revitacare CeleluCare

 

 

 

 

 

 

Şunlar İlginizi Çekebilir

Revitacare CelluCare;
– Vücuttaki yağ birikintilerini azaltmaya yardımcı kafein, mikro besinler ve hyaluronik asit içeriyor.
– İçeriğindeki lipolitik etken maddelerle yağları enerjiye çeviriyor.
– Mikro dolaşımı ve lenf drenajını destekliyor.
– Kutanöz dokunun dış görünümünü iyileştirmeye ve depolanan yağları azaltmaya yardımcı oluyor.
– Özel formülüyle portakal kabuğu görünümünden sorumlu tutulan kümeler halindeki yağ hücrelerini hapsederek, hyaluronik asit içeriğiyle hücre zarlarını hidrolize ediyor.
– Aynı zamanda hyaluronik asidin nemlendirici özelliğiyle cilde daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.
– Yoğun kadifemsi hissi yaratarak “portakal kabuğu” görünümünün yok olmasına yardımcı oluyor.
– Çatlakların izlerinin görünümlerinin düzelmesine etkili oluyor.
– Cilt dokularına ton kazandıran mikrobesinler ve vitamin B5 içeriği bulunan Revitacare CelluCare, aynı zamanda cildin elastikiyetini de artırarak, cildin genç ve taze bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

Revitacare ile mezoterapi gıdı, bacaklar, karın ve mide bölgesi, yanlar, sırt, kollar, alt bacak olacak şekilde bölgesel yağlanma olan yerlere uygulanıyor.

Dr. Ayşegül Saltat Revitacare ile mezoterapi uygulaması süreçlerini de Pudra.com okuyucuları için şöyle açıklıoyr:

“Doktor tarafından yapılan uygulamalar hastanın durumuna göre farklı seans sıklıklarında gerçekleştiriliyor. Revitacare CelluCare, 2 hafta süreyle haftada 2 seans ve daha sonra 1 ay süreyle haftada 1 seans uygulama ile gözle görülür bir etki sağlıyor.

Vücudun toparlanmasına ve ince bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Yüz ve vücutta yer alan tüm çatlak izleri ve elastikiyet kaybı için uygulanan Revitacare StretchCare ise duruma göre 8 – 10 gün aralıklarla 4 – 6 seans olmak üzere uygulanıyor ve gözle görülür bir etki sağlıyor. Bu anlamda gelin adaylarının düğün tarihlerine göre bu süreleri dikkate alarak işlemleri yaptırmayı planlamasını öneriyorum.

Revitacare ile mezoterapide, tedavi sonrasında hastanın dinlenmesini gerektiren herhangi bir durum bulunmuyor. Hasta normal günlük hayatına devam edebilir. Sadece mezoterapi tedavisi süresince güneş banyosu ve solaryumdan kaçınılmalıdır. Tedavi kürü sonunda ciltteki hassasiyet geçtikten sonra balayında güneşlenmesinde bir sakınca yoktur” diye vurguladı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM