Son Dakika

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Eviniz Nasıl Bir Karaktere Sahip ?

Eviniz Nasıl Bir Karaktere Sahip ?

SİZCE Eviniz Nasıl Bir Karaktere Sahip ?Gelin kadinizbiliriz.com ile beraber bakalım.

Aslan yattığı yerden belli olur demiş Atalarımız. Bu açıdan baktığımızda evimizin bizi ele veren ayrıntılarla bezeli olduğu gerçeğini de kabul etmeliyiz. Aydınlatmadan mobilya tercihine kadar bin bir özen ve emek ile gerçekleştirdiğimiz alışverişler evimize bir karakter katmak için yapılıyor. Sadece büyük eşyalarda da değil üstelik, seçtiğiniz her objenin sizi yansıtan bir yanı olduğunu gerçeğini kabul etmelisiniz. Evinizi modern, otantik ya da klasik dekorasyonu ile bir ruha bürüyüp yansıtmış olursunuz. Siz nasılsanız evinizde öyle olacaktır.

Evinizin Karakterini Siz Yaratın

Eviniz Nasıl Bir Karaktere Sahip

Çok renkli bir kişiliğiniz varsa evinizde siyah aya da koyu renklerin hakim olma ihtimali neredeyse yoktur. Aynı şekilde daha ağır ve mesafeli bir yapınız varsa sizi her yerinden pembe objeler sarkan rengarenk bir evde düşünmek yanlış olur. Evinizin bir karaktere sahip olduğunu ve aslında bunu yaratan kişinin kendiniz olduğunu unutmayın.

Dağınık Ev

Birçok eşyanın ortaya saçıldığı, aranılan eşyanın bulunmakta zorlandığı evler dağınık ev kategorisine girer. Her ne kadar bu, ev sahibi için gayet olağan bir şey olsa da dışarıdan bakıldığında ne yazık ki durum böyle değildir. Bu evlere iyi baktığınızda ev sahibinin de benzer özelliklere sahip olduğunu görebilirsiniz. Aynı anda farklı işlere el atıp yarım bırakmak, bir işe odaklanıldığında geri kalan işleri savsaklamak, ya da daha önemli olduğu işlere yönelirken zaman kaybı olduğu düşündüğü işleri boş vermek bu evin ruhunun ve sahibinin aynasıdır.

Şunlar İlginizi Çekebilir

Minimalist Evler

Her şeyin belirli bir düzene sahip olduğu, ortalıkta çok fazla eşyaya rastlanmayan, renklerin nötr ve yalın olduğu bu evlerde yaşayanlarda bu hayatın temsilcisi gibidirler. Ellerine gelen her şeyi çabucak halledip bitiren ve ortadan kaldıran, sakin, düzenli, zamanı kendilerine harcamayı amaç edinmiş minimalist tarza sahip evler ve sahipleri ağırladıkları az ama öz misafirlerle mutludurlar.

Renkli Evler

Hemen her odasının farklı bir renge büründüğü bu evler, her odada insana başka bir dünya sunma amacı taşırlar. Bir odada kendinizi dinliğin girdabı içinde bulurken bir diğer odasında enerjinin üst sınırlarında yer alabilirsiniz. Bu evlerde yaşayan insanlar da tıpkı evlerinin yansıttığı duyguları çevrelerine yansıtırlar. Kimi zaman dingin bir deniz, kimi zaman bir disko topu misali farklı ruh hallerine bürünebilirler. Bu evler sizin tüm gününüzü geçirebileceğiniz evlerdir çünkü size yaşamanız gereken tüm duyguları aynı alan içerisinde sunabilirler.

Ağır Başlı Evler

Eviniz Nasıl Bir Karaktere Sahip

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ : Ev dekorasyonunu bozan detaylar

İçeri adım attığınız andan itibaren sizi daha dik durmaya, daha sakin olmaya yönelten bu evler, hem renkleri hem de dekorasyonları ile hissedilir bir ağırlığa sahiptirler. Sanki gülmenin dahi izinle gerçekleşeceğini hissettiğiniz evlerde sakinlik ve dinginlik ön plandadır. Ağır mobilyalar, koyu renk duvarlar ve belirgin objeler ile keskin çizgilere sahip olan bu evler, sahipleri ile de oldukça büyük bir uyum barındırırlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM