Son Dakika

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Makyaj Still Önerileri

Makyaj Still Önerileri

Makyaj Still Önerileri

Mesele makyaj ise kadınlar için zaman duruyor. Her zaman alımlı, tüm gözler üzerinde olmak isteyen kadınların en dikkat ettiği noktalardan birisi makyajdır. Gecen yapılan makyaj ile gündüz yapılanın bile ayrıldığı şu zamanda önereceğimiz Makyaj Still Önerileri ile her daim gözler üzerinizde olacak ve en basit makyajınız bile aşırı profesyonel durarak, dikkat çekeceksiniz.

Gündüz Makyajında Göz Altlarınıza Baz Sürmeyi Unutmayın

Makyajınızı sabitlemek ve kalıcılığını arttırmak zordur. Her sabah evden çıkmadan önce makyaj yapan kadınlar 2 saat içerisinde tekrar makyajlarını sabitlemektedirler. İşte bu dağılan makyajı ortadan kaldırmak için, makyaj yapmadan önce yüzünüzü nemlendirmeli ve makyajınızı bitirdikten sonra yüzünüze baz sürerseniz makyajınız kalıcı ve sabit bir şekilde bozulmadan kalır. Ayrıca daha sonra beğenmediğiniz kısımları rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

Şunlar İlginizi Çekebilir

Gündüz Eyelineri Daha İnce Çekmeye Dikkat Edin

Gündüz yapılan makyajda eyelinerı kalın çekmek fazla hoş durmayacağı gibi bir çok ünlü makyözde bunu desteklememektedir. Son günlerde hafif makyajlar trend olduğundan dolayı bunu tercih eden kadınlar  yine de kalın eyeliner çekerek en büyük hatalardan birini yapmaktadır ve bu görüntü hiç hoş olarak durmamaktadır. Eğer hafif makyaj kullanırsanız kesinlikle kalın eyeliner çekmemelisiniz. Ayrıca gündüz yapılan makyajda ince eyeliner çekilerek daha duru bir görüntü elde etmelisiniz.

Far Tonları Seçimine Dikkat

Gün içinde yapılan makyajlarda bazen far kullanabilirsiniz. Fakat genel olarak her kadın far kullanmayı tercih etmektedir. Gündüz saatlerinde işe, dışarıya çıkarken far renginizi ten renginize yakın ya da açık kahve tonlarında soft renkler seçerek yüzünüzü ortaya çıkarmalı ve dikkatleri yüzünüze çekebilirsiniz.

Ruj Seçimine Dikkat

Doğru ruj seçimi ile kalın dudaklara sahip olabilirsiniz. Günlük makyaj yaparken koyu rujlar yerine açık renkli soft renkler tercih edebilirsiniz. Parlak ruj ya da nude ruj kullanımı tamamen size kalmış fakat renkleri önemli! Koyu rujlardan kesinlikle kaçınmalısınız. Ayrıca PEELİNG ile dudaklarınızı kalınlaştırabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM