Son Dakika

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Muhteşem dalgalar için 4 basit saç kurutma tekniği

Muhteşem dalgalar için 4 basit saç kurutma tekniği

Muhteşem dalgalar için 4 basit saç kurutma tekniği;

Saçlarınız çok kıvırcıksa

Süper kıvırcık saçlara sahipseniz, su bazlı bir saç köpüğünü saçlarınıza uygulayarak tarayın. Daha sonra elastik saç tokası kullanarak yüksek bir atkuyruğu yapın. Bu şekilde saçınızı kuruttuktan sonra atkuyruğunu açın. İşte dalgalarınız hazır.

İyi saç günümüz var kötü saç günümüz var. Ayrıca hepimizin farklı farklı saç tipleri var. Ama kim saçlarının Ege Denizi kadar güzel dalgalara sahip olmasını istemez ki? Saçların güzel görünmesinde fön makinesini doğru şekilde kullanmak kilit bir öneme sahip. Kuaför mahareti illa ki şart değil. Ama en azından birkaç basit teknikle hayatımızda fark yaratmak mümkün.

 

Düz saçlıysanız

Düz saçlıysanız stil sahibi dalgalara en kısa yoldan sahip olmak için, saçınıza ilk olarak dalga belirginleştirici köpüklerden sürün. Ön taraftaki saçlarınızı kulaklarınızın üstünden geçirin. Saçınızı dörde bölün ve her bir bölümü kendi içinde çevrilebildiği kadar çevirerek saç kurutma makinesi ile kurutun. Ne kadar fazla çevirirseniz dalgalar o kadar güzel olacak. Ama inanın azı bile doğal ve muhteşem bir görünüm için yeterli oluyor.

Şunlar İlginizi Çekebilir

Saçlarınız dalgalıysa

Eğer saçınız hali hazırda dalgalıysa, kulaklarınızın hemen üzerine denk gelen bölgedeki saçları alarak çok sıkı olmayan şekilde örün. Saç kurutma makinesi ile kuruttuktan sonra örgülerinizi açın. İşte muhteşem dalgalarınız hazır.

Saçlarınız hafif kıvırcıksa

Eğer hafif kıvırcık saçlarınız varsa ilk olarak saç düzleştirici bir saç ürününü saçlarınıza sürün. Sonra saçınızı dörde bölerek her bir bölümü sıkı sıkı örün. Hafif biçimde kuruttuktan sonra bu şekilde uyuyun. Sabaha muhteşem dalgalarla uyanacaksınız.

kadinizbiliriz.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM